Corolla Ön Park Kamera Montajı

3 Aralık 2017

Bu yazımızda multimedya ekranımız için ön park kamerasının montajını yapacağız. Corolla Ön park kamera bize park etmesi yanaşması sorunlu alanlarda multimedya ekranımızdan açarak klavuz sağlayacak.

Corolla Ön Park Kamera

Ön park kamerası multimedya ekranımıza cam-in kısmına bağlanacak (+) hattı ise multimedya ekrana girişdeki hattan alacak. Ön park kameramız su geçirmez özellikli, ürünü aliexpress üzerinden satın aldım. Ürün ile ilgili sorunuz olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.

Ürün fotoğrafına bakacak olursak:

Bu işlem için bize gerekli olan malzemeler ön park kamera seti, bant varsa tel bağlantı klipsi.

Kamerayı ön süpürgelik arasına takacağız bağlantı kablolarını motor iç hattından geçirerek araç içine alacağız. Daha sonra torpido arkasından geçirerek multimedya ekranına bağlayacağız.

Şunu belirtmeliyim ki en çok zorlandığım montaj işlemi çünkü çalışılacak alan çok dar insanı zorluyor. Kablonun ön taraftan araba içine alınma kısmı haricinde bir zorluğu yok.

 

Resimlerle Montaja Bakalım:

 

About Orçun AKYOL

Moslow'un İhtiyaçlar piramidinin kendini gerçekleştirme basamağı için girişimlerde olan, Sağlıkçı olup, Bilgisayar Öğretmenliği okuyan bir eğitim neferi 😉
Hemen Paylaş..
Facebook
Twitter

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 5 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.