Dünyanın en küçük ekranlı akıllı telefonu!

Akıllı telefonlar için ekran boyutları artık standart hale gelmeye başladı. 5.0 inç, 5.5 inç, 5.7 inç diye liste uzayıp gidiyor. Vphone S8 ise bu ekran boyutlarını bir kenara itip, size dünyanın en küçük akıllı telefonunu sunuyor.

1.5 inçlik süper küçük akıllı telefon

Apple Watch ile aynı ölçülere sahip olan bu akıllı telefon, 1.54 inçlik minik bir ekrana sahip. Bu kadar küçük ekranlarda aslında telefon fonksiyonlarının da işlevsel olabileceğini akıllı saatler bize kanıtlamıştı. O yüzden Vphone S8 çok da farklı bir şey yapmayıp, akıllı saatlerin üzerine koyuyor.

 

Vphone S8, micro SIM portuna, 64 MB RAM‘e ve 128 MB‘lık bir depolama alanına sahip. 380 mAh batarya kullanan telefon, FM radyo ve kulaklık girişine de sahip.

Bunların dışında sizin kalp ritminizi ve adımlarınızı ölçen sensörlere de sahip. Cihaz sadece Çin için satılacak ama yakın gelecekte bir şekilde diğer marketlerde de benzerlerini göreceğinize emin olabilirsiniz.

 

 

SENDE YORUM EKLE..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 5 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here